SPONSOR:     

        

PRZEDSZKOLAKI PODBESKIDZIA - Aktualności


 

Rodzinny park rozrywki wspiera Akademię
2017-01-19

Zgodnie z umową Energylandia będzie wspierać Akademię Podbeskidzia – Jest to rodzinny park rozrywki, dostępny nie tylko dla dorosłych, którzy potrzebują adrenaliny, ale też dla dzieci, które ze swoimi rodzicami aktywnie spędzają czas w naszym parku. Związaliśmy się umową z Akademią Podbeskidzia dlatego, że podobnie jak ona stawiamy na rozwój aktywności dzieci – mówi Justyna Dziedzic, dyrektor marketingu Energylandii.

 

Oprócz działań biznesowych strony zaplanowały także wspólne akcje promocyjne - Będziemy chcieli wraz z klubem organizować konkursy z biletami do naszego parku, jesteśmy też otwarci na wizytę w parku sponsorów Podbeskidzia w ramach spotkania Podbeskidzie Business Club połączonego z mocną rozrywką i dużą dawką adrenaliny. Wszyscy kibice znają emocje sportowe towarzyszące meczom Podbeskidzia, ale my pokażemy im inny rodzaj doznań.

Czasem mecze piłkarskie też gwarantują podobne emocje, pamiętamy spotkania z Zagłębiem Sosnowiec, czy Górnikiem Zabrze, kibice będą mogli porównać je z doznaniami z Energylandii. Myślę, że te mecze zapewniły równie dużo adrenaliny, co największe rollercoastery – śmieje się Tomasz Mikołajko, prezes Podbeskidzia, po czym dodaje - Chcemy koncentrować wokół klubu firmy z całej, bliższej i dalszej okolicy. Takie miejsce jak Energylandia świetnie wpisuje się w nasz program zachęcania dzieci do aktywności, bo park to nie tylko wrażenia ekstremalne, ale też ciekawe atrakcje dla najmłodszych. 

 


Atrakcje Energylandii zachwala pani Dziedzic - Do parku Energylandia przyjeżdżają goście z całej Europy. Oczywiście najwięcej jest Polaków, Czechów, Słowaków i Niemców. W ubiegłym roku park odwiedziło ponad milion gości, ale planujemy wraz z otwarciem nowego rollercoastera przyciągnąć jeszcze więcej gości z Europy zachodniej ponieważ nasz park w niczym nie odstaje od najlepszych parków na świecie.

Nowości nie zabraknie także w nowym sezonie działalności parku  - Największą popularnością w ubiegłym roku cieszył się rollercoaster Mayan oraz Formuła 1, to są dwa najbardziej innowacyjne rollercoastery w tej części Europy. Hitem tego roku natomiast będzie speed water coaster, najwyższy water coaster na świecie – zapowiada Justyna Dziedzic.

 

 

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się  około 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając z 60 atrakcji, tyle razy ile tylko się chce!