SPONSOR:     

        

PRZEDSZKOLAKI PODBESKIDZIA - Aktualności


 

Najmłodsi na miejskim
2017-06-09

Przedszkolaki Podbeskidzia wystąpiły przed bielską publicznością na Stadionie Miejskim w przerwie meczu kończącego sezon 2016/17.

 

Podczas ostatniego meczu Nice 1 Ligi w sezonie 2016/17 pomiędzy Podbeskidziem a MKS-em Kluczbork na trybunach Stadionu Miejskiego zasiadło kilkudziesięciu najmłodszych wychowanków Podbeskidzia z grup przedszkolnych. Maluchy wyróżniały się koszulkami na wzór meczowych trykotów Górali. 

 

 

Do niezwykłego momentu doszło na początku przerwy w meczu, kiedy to Przedszkolaki utworzyły szpaler na pożegnanie dwóch wybitnych zawodników Podbeskidzia - Marka Sokołowskiego i Dariusza Kołodzieja - była to symboliczna zmiana pokoleniowa. Obaj żegnani piłkarze sami zresztą zajmują się szkoleniem dzieci, więc dobrze czująsię w ich otoczeniu. 

Następnie trenerzy Przedszkolaków przeprowadzili krótkie zajęcia pokazowe na murawie Stadionu Miejskiego przy brawach licznej publiczności. Liczymy, że to było pierwsze, ale nie ostatnie wyjście Przedszkolaków na murawę, a wśród nich znajdują się tacy, którzy za parę lat wystąpią na Stadionie Miejskim jako zawodnicy pierwszego zespołu. 

Tego im życzymy!