SPONSOR:     

        

PRZEDSZKOLAKI PODBESKIDZIA - Dla Rodziców


 

Cel:

Podstawowym celem programu Przedszkolaków Podbeskidzia jest stworzenie dzieciom idealnych warunków do rozwoju sprawności fizycznej oraz wielopłaszczyznowe ćwiczenie umysłu.

Program został tak zaprojektowany, aby poprzez zajęcia z piłką nie tylko wyrabiał cechy motoryczne, ale także wspierał poczucie własnej wartości i pewności siebie, a tym samym wzmacniał pozytywne cechy jego osobowości.

W efekcie dziecko wzrasta zdrowo, zwiększa się jego sprawność ruchowa, a jednocześnie rozwija swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze. 

Poprzez autorski program oparty na grach i zabawach kształtuje się potrzeba ruchu, rozwija koordynacja, poczucie rytmu i równowagi, a dzięki udziale w projekcie dziecko jak i rodzic staje się częścią rodziny Podbeskidzia!

 

Dla kogo dedykowane są zajęcia:

Zajęcia organizowane są z myślą o najmłodszych adeptach piłki nożnej, zarówno dziewczynkach jak i chłopcach, w wieku od 3 do 7 roku życia. Odbywają się one od września do czerwca, a w okresie wakacji dzieci mają możliwość skorzystania z innych atrakcji organizowanych przez Podbeskidzie.

Dodatkowe atrakcje:

Uczestnicy mogą liczyć na udział w imprezach okolicznościowych organizowanych przez Podbeskidzie, wyprowadzanie zawodników pierwszego zespołu w meczach ligowych, cykliczne otrzymywanie biletów, gadżetów TSP oraz szeregu różnych niespodzianek.

 

Lokalizacje i trenerzy:

Szkoła Podstawowa numer 29, Komorowice, ul. Czereśniowa 20 - trener Wojciech Jarosz

Szkoła Podstawowa numer 28, Hałcnów, ul. Wyzwolenia 343 - Wojciech Bąbka

Szkoła Podstawowa numer 20, os. Złote Łany, ul. Lenartowicza 17 - trener Marcin Jura i trener Tomasz Bargieła

Zespół Szkół w Ligocie, ul. Bielska 17 - trener Rafał Bargiel

Szkoła Podstawowa 2, Ligota, ul. Miliardowicka 46 - trener Rafał Bargiel

ZSP w Bronowie, ul. Kolorowa 2 - trener Przemysław Kruczek

ZSP w Mazańcowicach, Mazańcowicka 162 - trener Przemysław Kruczek

Szkoła Podstawowa w Mnichu, ul. Kopernika 12 - trener Mariusz Adaszek

ZSP w Bestwinie, ul. Sportowa 11 - trener Łukasz Pietryja

Dostępność miejsc:

Do programu można przystąpić w każdej chwili. Jeżeli w danym momencie nie ma wolnych miejsc można sprawdzić ich dostępność w innych lokalizacjach. Istnieje rónież możliwość zapisania dziecka na listę rezerwową - jak tylko zwolni się miejsce automatycznie Państwa o tym poinformujemy drogą mailową.

Koszt uczestnictwa:

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko uczestniczyło w projekcie Przedszkolaki Podbeskidzia wybierz lokalizację i po prostu przyjdź na zajęcia! Pierwszy trening jest bezpłatny, a po rozmowie z trenerem możesz dokonać zapisu! Koszt miesięczny zajęć to 119 PLN.

Dokumenty:

Dzieci uczestniczące w programie objęte są pełnym ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków. Aby zrezygnować z zajęć obowiązuje miesięczne, pisemne wypowiedzenie złożone drogą mailową.

Po decyzji o zapisie rodzic/opiekun zobowiązany jest wypełnić i dostarczyć osobiście lub drogą mailową następującą umowę:

- umowa

Kontakt:

W sprawie programu można kontaktować się drogą mailową d.kolodziej@tspodbeskidzie.pl lub telefonicznie 603 182 182, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.