SPONSOR:

        

PRZEDSZKOLAKI PODBESKIDZIA - Dla Rodziców


 

Cel:

Podstawowym celem programu Przedszkolaków Podbeskidzia jest stworzenie dzieciom idealnych warunków do rozwoju sprawności fizycznej oraz wielopłaszczyznowe ćwiczenie umysłu.

Program został tak zaprojektowany, aby poprzez zajęcia z piłką nie tylko wyrabiał cechy motoryczne, ale także wspierał poczucie własnej wartości i pewności siebie, a tym samym wzmacniał pozytywne cechy jego osobowości.

W efekcie dziecko wzrasta zdrowo, zwiększa się jego sprawność ruchowa, a jednocześnie rozwija swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze. 

Poprzez autorski program oparty na grach i zabawach kształtuje się potrzeba ruchu, rozwija koordynacja, poczucie rytmu i równowagi, a dzięki udziale w projekcie dziecko jak i rodzic staje się częścią rodziny Podbeskidzia!

 

 

Dla kogo dedykowane są zajęcia:

Zajęcia organizowane są z myślą o najmłodszych adeptach piłki nożnej, zarówno dziewczynkach jak i chłopcach, w wieku od 3 do 7 roku życia. Odbywają się one od września do czerwca, a w okresie wakacji dzieci mają możliwość skorzystania z innych atrakcji organizowanych przez Podbeskidzie.

Dodatkowe atrakcje:

Uczestnicy mogą liczyć na udział w imprezach okolicznościowych organizowanych przez Podbeskidzie, wyprowadzanie zawodników pierwszego zespołu w meczach ligowych, cykliczne otrzymywanie biletów, gadżetów TSP oraz szeregu różnych niespodzianek.

Kadra trenerska:

Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Piłkarskiej Podbeskidzie.

Lokalizacje:

Szkoła Podstawowa numer 29, Komorowice, ul. Czereśniowa 20

Szkoła Podstawowa numer 28, Hałcnów, ul. Wyzwolenia 343

Szkoła Podstawowa numer 20, os. Złote Łany, ul. Lenartowicza 17

Victoria, Bielsko Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji (BBOSiR), ul. Bratków 16

Racketlon Club, Halentówka 884, 43-391 Bielsko-Biała

 

Zapisy:

Na zajęcia można się zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie. Wybieramy w nim wygodną dla siebie lokalizację, a odpowiedź czy dziecko zostało zakwalifikowane otrzymamy drogą mailową.

Dostępność miejsc:

Do programu można przystąpić w każdej chwili. Jeżeli w danym momencie nie ma wolnych miejsc można sprawdzić ich dostępność w innych lokalizacjach. Istnieje rónież możliwość zapisania dziecka na listę rezerwową - jak tylko zwolni się miejsce automatycznie Państwa o tym poinformujemy drogą mailową.

Koszt uczestnictwa:

Po procesie rejestracji należy uiścić opłatę startową w wysokości 199zł, dzięki temu Państwa dziecko otrzyma na własność profesjonalny sprzęt treningowy dedykowany dla pierwszego zespołu Podbeskidzia oraz gwarancję uczestnictwa w zajęciach. Poza opłatą startową za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc treningów należy uiścić opłatę miesięczną w wysokości 99zł, do 10 dnia każdego miesiąca. Osoby z listy rezerwowej uiszczają opłatę dopiero po rozpoczęciu przez dziecko zajęć.

Dokumenty:

Na pierwsze zajęcia rodzic zobowiązany jest dostarczyć trenerowi następujące dokumenty:

- dokument

Dzieci uczestniczące w programie objęte są pełnym ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków. Aby zrezygnować z zajęć obowiązuje miesięczne, pisemne wypowiedzenie złożone drogą mailową.

Po decyzji o zapisie rodzic/opiekun zobowiązany jest wypełnić i dostarczyć osobiście lub drogą mailową następującą umowę:

- umowa

Kontakt:

W sprawie programu można kontaktować się drogą mailową przedszkolaki@tspodbeskidzie.pl lub telefonicznie 603 182 182, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.