SPONSOR:     

        

PRZEDSZKOLAKI PODBESKIDZIA - Regulamin


1. Wynik nie jest najważniejszy to, że dziecko garnie się do sportu i chętnie przychodzi na zajęcia treningowe już jest jego wielkim sukcesem.

2. Wspieraj dziecko, kiedy nie ma sukcesów, kiedy ma chwile zwątpienia. Kiedy są zwycięstwa samo sobie poradzi.

3. Nie wyolbrzymiaj zbytnio sukcesów swojego dziecka. Trzeba się z nich cieszyć, ale nie podkreślaj, że są najważniejsze.
4. Wzmacniaj pewność siebie swojego dziecka poprzez usamodzielnianie.
5. W tym wieku dziecko może wygrywać ale nie musi, ważniejsza jest dobra zabawa i uczestnictwo
6. Ucz swoje dziecko radzenia sobie z porażkami. Porażka jest elementem procesu szkolenia, uczy pokory, szacunku i cierpliwości.
7. Nigdy nie krytykuj decyzji trenera, nie podważaj jego autorytetu w szczególności w obecności dziecka. Trener działa według zaplanowanego schematu i wie co jest dla Twojego dziecka najlepsze.
8. Jeżeli jesteś na zwodach lub zajęciach treningowych pamiętaj że nie jesteś trenerem, nie podpowiadaj i nie kieruj, nie sędziuj i nie osądzaj. Bądź rodzicem, a nie trenerem.
9. Nigdy nie porównuj postępów swojego dziecka z kolegami z drużyny, z przeciwnikiem, wykaż się cierpliwością. Poczucie zazdrości obniży pewność siebie twojego dziecka. Różnica wieku biologicznego może wynosić nawet 3 lata, dlatego jedni prezentuj się lepiej inni trochę słabiej.

10. Nie realizuj własnych, niespełnionych ambicji kosztem swojego dziecka. Pozwól, aby sport należał tylko do niego, aby nie był czymś, czego chcą tylko rodzice. Daj możliwość dziecku zrozumieć wartość systematycznej pracy nad samodoskonaleniem i daj szansę realizowania się przez sport.

11. Opłatę miesięczną za zajęcia 99zł należy uiścić z góry za dany miesiąc, przelewem na konto lub gotówką u trenera. Jeżeli rodzic oczekuje potwierdzenia w postaci Faktury VAT winien zgłosić to trenerowi przy pierwszej wpłacie.

12. Rodzic zobowiązany jest do zakupu sprzętu treningowego za 199zł dedykowanego dla TS Podbeskidzie, aby grupa trenująca wyglądała jednolicie oraz utożsamiała się z Klubem TS Podbeskidzie. Sprzęt staje się własnością dziecka.
13. Rodzic zobowiązany jest dostarczyć wypełnione oświadczenie medyczne o stanie zdrowia dziecka, donieść trenerowi na pierwsze zajęcia
14. Nieobecność na zajęciach nie będzie rekompensowana, rodzic powinien uiścić pełną opłatę za dany miesiąc.
15. Aby zrezygnować z zajęć obowiązuje miesięczne pisemne wypowiedzenie złożone drogą mailową na adres: przedszkolaki@tspodbeskidzie.pl


 

Pobierz regulamin: